Local time: 22:28
Yeni Mahalle Milli Irade Caddesi No: 2/1 Merkez Nevşehir | 50200 | Turkey
0 384 228 5000

Hakkımızda

Crowne Plaza Cappadocia-Nevşehir Yönetim Ekibi olarak, Nevşehir’in en büyük uluslararası zincir markasında siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Dünyada 100 milyonun üzerinde kayıtlı üyesi bulunan Rewards Club programıyla, IHG otellerini Kapadokya bölgesinde temsil ediyoruz.

IHG olarak hizmet hedefimiz “misafirlerin sevdiği harika otel” olmak. Crowne Plaza Cappadocia-Nevşehir olarak misyonumuz ise ister iş amaçlı, ister tatil amaçlı olsun, tüm konaklamalarınızda size benzersiz bir Kapadokya anısı kazandırmak.

Crowne Plaza Cappadocia-Nevsehir, şehrin merkezinde olup, Kapadokya’nın ticari, tarihi, kültürel ve turistik mekanlarına kolay ulaşım sağlamaktadır. Şehrin kalbinde yeni keşfedilmiş, en büyük yer altı şehri manzaralı odaları ile tarihle iç içe konumdadır.

Crowne Plaza Cappadocia-Nevşehir 159 Superior, 16 Club, 2 Süit, 6 Junior Süit, 5 Executive Süit ve 1 King Süit oda olmak üzere toplam 189 odası ile misafirlerimizi evinde hissettirecek konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor.

Gerek Rewards Club üyelikleriyle ilgili olarak gerekse kalışınızı sizin için daha mükemmel hale getirmek için yardımcı olabileceğimiz bir şey olduğunda, size bir telefon kadar yakınız.